wz

 

 

 

 

19.03.2017

 

HAPPY DOG SHOW Džbán 2017

Navzdory hrozivé deštivé předpovědi jsme se přeci jen s Petrou rozhodly na akci přeci jen přijet. Počasí naštěstí vyšlo na jedničku a kromě krátkých přepršek se to dalo zvládnout. Nejdříve jsme se zúčastnily o pokus na český rekord s nejvíce pejsky se šátkem kolem krku a s počtem 275 pejsků se rekord podařilo zapsat do české knihy rekordů a my jsme rády, že jsme dvěma kousky přispěly ke splnění :-) Poté jsem holky načesala a šlo se soutěžit. Nejdříve nastupovala Boninka a s Maxíkem si daly rozstřel o první místo. Pejsků bylo celkem 11 napříč rasami FCI III ale naši Blonďáci opšt zabodovaly. Takže krásné druhé místo pro moje blonďaté štěstí bylo na světě. Rychle přečísnout Abynku a šlo se na další soutěžení. Abygaill se jako ostřílená výstavačka předvedla na jedničku a odnesla si také krásné druhé místo. To aby si holky nezáviděly :-) Poté jsme měly dost časi než přijdou další soutěže a tak jsme se vydaly na Tlapkiádu aneb psí olympiádu. Všechny úkoly byly zajímavé ale například aport rohlíku nám dělal velké problémy, ale ukázku psích triků jsme si zase užily. Bylo to velmi milé zpestření čekání. Výsledkové tabulky jsme odevzdaly a my s Abynkou jsme se vydaly zase do soutěžení tentokráte o nejkrásnějšího veterána ze všech FCI a voříšků. Tuto soutěž posuzovala Patricie Solaříková z ulice a o to víc nás potěšilo, že ji Abynka okouzlila natolik, že ji ocenila krásným čtvrtým místem :-) No nebudu kecat už jsme opravdu skákala radostí a byla na svoje holky velmi ale velmi pyšná :-) Poté následovalo vyhlášení nejlepší z Tlapkiády a jaké bylo moje překvapení když na 4. místo vyhlašovaly moji Abygail :-) Miláček, to mě velmi potěšilo :-) A aby ji Bonča nezáviděla měla možnost se spolu s Abynkou předvést v soutěži o nejkrásnější kostým, který nám zapůjčila Péťa a to jako dvouhlavá saň. No a světe div se a 2.místo bylo na světě :-) A to tam bylo tolik kráááásných masek a tak moc šikovných pejsků :-) Potom následovala přehlídka nejhezčích páru ale tam se Boninka s Maxíkem jen prošla :-) Asi už jim bylo trapné že na bedně byly furt samí kerni :-D Jinak si to neumím vysvětlit :-) Dnešní velmi chladný a deštivý den mě velmi zahřál u srdíčka. Holky my udělaly velikou radost. Potkaly a popovídaly jsme si s herečkami pí. Syslovou a její Máňou a také s pí. Solaříkovou. S Péťou jsme si užily skvělý den a domů si dovezly neuvěřitelné množství cen :-) Co více si přát :-) Díky všem co se podílely na dnešním krásném dni :-)

 

05.02.2017

 

Mezinárodní výstava psů v Brně - Bíba 2x ve třídě veteránů

4.2. 2017 - Výborná 1

5.2. 2017 - Výborná 1

a konečně jsme si nechali vystavit veterán šampiona :-)

 

29.01.2017

 

Odpoledne v relaxačním parku v Letňanech. - 10° sníh a led, ale super procházka.

 

17.12.2016

 

Tradiční vánoční procházka s Petrou a jejími kluky v Dolních Počernicích byla opět bez chybičky. Nádherně jsme si protáhly nožičky, shodily pár deka nabraných od cukroví a pokecaly, co nám ten Ježíšek nadělil pod stromeček.

 

17.12.2016

 

DOGDANCINGOVÉ NEOFICIÁLNÍ ZÁVODY DVOJIC - PETCENTRUM

Abygail s Gasíkem -  4. místo

Bona s Maxík  -  2. místo

Nádherné závody, na které jsme se s Petrou pečlivě připravovaly. Je pravda, že moje zablokovaná krční páteř nám dala zabrat a společný trénink jsme nakonec měly jen jeden těšně před závody, ale naši miláčkové jsou profíci, a tak to zvládly moooc pěkně. Na umístění jsme moc pyšné už jen proto, že Gasík je DD nepolíbený a dvojčátka jsou prostě jasná :-) Ještě že ty naše pejsky máme :-)

 

03.12.2016

 

VÁNOČNÍ VÝSTAVA KCHT

Bonča ve třídě vítězů porazila svoji soupeřku a zvítězila ve své třídě a Abynka vyhrála nejkrásnějšího veterána.

Výstavu jsme si jako minulý rok moc užily. Sešla se parta skvělých lidí naladěných vánoční atmosférou výstavy. Výsledky byly velmi zajímavé, protože výstava je uchovňovací, a tak paní rozhodčí van Ruiten byla sdílná a všechny známky a pořadí ve třídách okomentovala a zdůvodnila, což bylo velmi milé a už skoro nevídané.

Navíc jako třešničku na dortu si Boninka s Maxíkem vychodili krásné druhé místo v párech :-)

 

 

30.10.2016

 

Double CACIB Praha

ABYGAIL - ČESKÝ VETERÁN ŠAMPIÓN

Výstavu máme za bukem, tak proč bychom toho nevyužily. Abynka potvrdila svoji formu z výstavy v Mladé Boleslavi a opět si došla po oba dny pro nejkrásnějšího veterána. Tím splnila podmínky pro udělení titulu Český veterán šampión.

Bona se vystavovala jen v sobotu, a to víceméně z tréninkových důvodů. Moc se jí nedařilo, skončila "jen" s res. CACem.

 

15.10.2016

 

Klubová výstava KCHMPP

První start Abynky ve třídě veteránů v České republice a hned s krásným výsledkem V1. vítěz třídy veteránů, BOV.Nádherně strávený den v krásném areálu Krásná louka, prostě výstava, které se jen těžko odolává.

 

10.10.2016

 

Prodloužený víkendový maraton v Maďarsku

Neuvěřitelné výsledky ze čtyř výstav během tří dnů pro moji a Blančinu smečku, kterým se starám o chloupky :)

BONA - GRAND CHAMPION OF HUNGARY

ABYGAIL - VETERAN CHAMPION OF HUNGARY, TOP 5 v NEJLEPŠÍM VETERÁNOVI

CRISPIN - GRAND CHAMPION OF HUNGARY

LUCKY - CHAMPION OF HUNGARY

MEDDIE - PUPPY GRAND CHAMPION OF HUNGARY, BISS PUPPY

 

 

01.10.2016

 

Agility závody Lysá nad Labem

Pro Boninku první oficiální závody s novým psovodem Péťou. Myslím, že to spolu holkám moc šlo a obě byly moc šikovné. V prvním běhu se holky ještě trochu hledaly a ve výsledku z toho byl disk, ale v druhém běhu už to bylo krásné 4.místo se skočenou zónou na kladině. Ještě dopilují slalomek a bude to super :-)

 

 

24.09.2016

 

2.ROČNÍK MĚSTSKÉHO HOPSÁNÍ - aneb neoficiální závody agility

Abygail jsem po hoooodně dlouhé době vytáhla protáhnout si nožičky na parkur agility. Bohužel pořadatel nepřihlédl k věku a zkušenostím mojí Abynky a přesunul nás do kategorie pokročilých, a to znamenalo v parkuru mít překážku kruh. Ten už je na Abynku moc vysoký a z hlediska její bezpečnosti jsem ji na tuto překážku nevedla a vynechaly jsme ji. Takže pro nás 2x diskvalifikace, ale krásně jsme si protáhly nožičky :-)

Boninku jsem tentokráte půjčila Petře, aby měly trénink na oficiální závody, na které se s Bončou chystá. No a aby to bylo fér a obě jsme běžely nastejno, tak mi Petra půjčila svého Gasíka a já se proběhla i s ním. Bez jediného tréninku, bez jediné odměnky a vida. Jeden čistý běh a jeden běh s malou chybkou :-)

 

 

04.09.2016

 

Klubová výstava KfT v Drážďanech

Abygail na klubové výstavě v Drážďanech svým dalším vítězstvím splnila podmínky pro udělení Klubového veteránšampiona KfT. Navíc se nám s propůjčeným onrwichem Luckym od Blanky podařilo vyhrát BISe na Klubové výstavě KfT! Wau :-)

 

27.08.2016

 

Speciální výstava KCHT pro cairn teriéry - Džbán 2016

Letošní výstava se povedla. Vyšlo jak počasí, tak super rozhodčí, no a samozřejmě i výsledky. Max BOB, Bona BOS, společně 3. místo v párech + Abygail druhé místo ve veteránech.

 

27.08.2016

 

Mezinárodní výstava psů v Lipsku + German Winner Show

Abynka vstoupila do kategorie veteránů na výstavách v Lipsku. Vyhrála oba dny, takže základ pro německého veteránšampiona i klubového šampiona je položen.

 

11.06.2016

 

Národní výstava psů v Klatovech

Bona nechtěla konkurovat, ale chtěli jsme posudek od rozhodčí van Ruiten-Hajnové, takže jsme šli do čestné třídy. Dostali jsme vynadáno, že taková fena patří do soutěže a že jí dnes utekl BOB. :-)

Soutěže to dohnaly ¨- v párech s Maxem druhé místo, v nejlepších z třídy čestné reserve BOS

 

video (čestná 5:47 + páry 6:28)

 

21.05.2016

 

Neoficiální závody agility v Kralupech nad Labem

Premiéra Petry s Boninkou na prvních závodech a hned se staly vítězkami v kategorii začátečníci. Abygail startovala se mnou a v kategorii "Staříčků" se umístila na krásném třetím místě.

 

 

08.05.2016

 

KRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ V MLADÉ BOLESLAVI

Kromě krajského vítěze s Maxem vybojovali opět první místo v párech.

 

27.04.2016

 

EBONY - 2. místo v kernech ze všech kerních slečen z rok 2015 a třetím nejlepším kernem ze všech přihlášených za rok 2015

Tím se nám podařilo splnit velký sen. Bonince se podařilo, od doby, kdy jsem si ji přivezla v prosince roku 2011, být pomyslně čtyřikrát na bedně v kategorii krása

 (2012 - 4. místo, 2013 - 3. místo, 2014 - 1. místo, 2015 - 2. místo)

 

 

24.04.2016

 

Dogdancingový prodloužený víkend v Poniklé se závěrečnými zkouškami. Abygail se předvedla ve zkoušce DwD1 a bohužel kvůli nepravidelnému klusu se jí zkouška splnit nepodařila. Ebony též skládala DwD1 a se ztrátou jediného vodu za čuchnutí při sedu si odnesla zkoušky na výborně

 

 

06.04.2016

 

Prožili jsme moc hezký prodloužený víkend v Nitře na slovenském šampionu šampionů - Victory Show a pak na dvou CACIBovkách. Sice se nám moc nedařilo (3x V3), ale byl to hezky strávený čas s kamarády a navíc máme takhle hezké fotky :-)

 

 

03.03.2016

 

Tak byl konečně čas si zajít pro získaný titul Šampion ČMKU.

 

17.02.2016

 

Na konci loňského roku jsme byli spolu s Maxem osloveni na profesionální focení pro vydání časopisu Psí kusy, kde by měl být článek o kernech. Focení se i přes nepřízeň počasí povedlo a dokonce se moje fotka dostala na titulku časopisu. Supééééér!

 

06.02.2016

 

V německém Reinsbergu jsem ziskem dalšího CAC KfT splnila podmínky pro udělení titulu Německý klubový šampion KfT

 

23.01.2016

 

V Šampionu šampionů 2016 jsme poprvé překročily pomyslný kerní Rubikon prvního kola. Podařilo se nám postoupit do K.O. systému, kde jsme dokonce vyhrály první hlasování proti krásné feně amstafa. Bohužel ve druhém kole byl proti nám vylosován nádherný irský teriér (pozdější vítěz skupiny) a tam už jsme byli bez šance. Ale i tak, spokojenost a super úspěch.

 

31.12.2015

 

  

 

24.12.2015

 

Krásné vánoce

  

 

20.12.2015

 

Vánoční závod v dogdancingu - Pet centrum

Změna je život, a proto jsme se rozhodly s Petrou a Maxem nacvičit dogdancingové představení párů pro Vánoční závod v Pet centru. Měsíční vymýšlení choreografie, hledání hudby, návrh a realizace kostýmů a pečlivé cvičení a opakování nakonec vedlo k získání prvního místa párů, což je vynikající výsledek hlavně proto, že se jedná o teriéry.

  

 

13.12.2015

 

Focení na Ladronce

Byly jsme požádány o profesionální focení v Praze na Ladronce. Super jsme zmokly a tohle jsou prozatím naše fotky z realizace :-)

 

 

10.12.2015

 

Vánoční klubová výstava KCHT v Praze

Tentokrát se hodně dařilo v závěrečným soutěžím všem kernům - štěně, dorost, mladý, ...., prostě všude. No a korunovali jsme to opět my s Maxem, když jsme vyhráli soutěž párů.

  

 

03.10.2015

 

Krajská klubová výstava v Litoměřicích

Výborné předvedení a super výsledky. Byla jsem nejkrásnější fena v kernech a navíc se mi podařilo postoupit v závěrečných soutěžích do poslední šestice (ze 47 fenek)

 

26.09.2015

 

Klubová výstava KCHMPP v Mladé Boleslavi - soutěž párů - bedna a Bona sama třetí místo BOS.

Znovu třetí místo v párech s Maxem, tentokrát z 18ti přihlášených a potom Bona mezi 25 BOSy ukořistila rovněž třetí místo. Super výstava a super výsledky.

 

20.09.2015

 

KCHT - soutěž párů - zase jsme na bedně.

Opět se nám s Maxíkem podařilo zabodovat v soutěží párů a pro změnu jsme obsadili třetí místo.

 

20.09.2015

 

Diplom za Top teriera 2014

Dnes jsem na výstavě KCHT dostala diplom o tom, že jsem se umístila na prvním místě  v kernech - fenách a celkově na třetím místě ze všech teriérek klubu KCHT za rok 2014.

 

31.08.2015

 

Tak se nám to hezky sešlo.

Dnes dorazil titul nejvyšší. Mezinárodní šampion. Po Fencynce a  Abynce se i mně podařilo dosáhnout tohoto titulu. Navíc mně započítali celých 12 čekatelství, což je vcelku slušný výsledek. Samozřejmě už mám další, ale i takhle to vypadá moc dobře.

 

30.08.2015

 

Klubový šampion KCHMPP je na světě

Podmínky pro udělení jsem splnila už dáááávno, ale s jeho vydáním byly problémy. Nejprve se na mě zapomnělo, pak jsem dostala znovu klubového juniora a teprve na třetí pokus se  to povedlo. Takže je doma ....

 

05.08.2015

 

Jsem rakouský šampion !!!

Podklady pro uznání rakouského šampiona jsme posílali 20. července a dnes už je tady. A navíc zadarmo. To je servis :-)

 

01.08.2015

 

Klubová výstava KCHMPP v Přerově

Bezvadné výsledky. BOB nad Maxem (BOS) a potom společně s ním první místo v párech, tentokrát z 15ti párů. A navíc od pana rozhodčího Šimka, který malé plemena zrovna neupřednostňuje :-)

 

 

12.07.2015

 

Oberwart a Szombathely

Výsledkem (r.CACIB) se mi podařilo dokončit Rakouského šampiona. Noční výstava v Szombathely skončila BOBem a následná výstava r. CACIBem. Super víkend se skvělými výsledky.

 

 

22.06.2015

 

Maďarský šampion

Dnes jsem dostala oficiální potvrzení, že jsem Maďarský šampion (HCH)

 

20.06.2015

 

Národní výstava psů v Klatovech

Super vystoupení a výsledek na národní výstavě nám přinesl další BOS, Národního vítěze a hlavně splněné podmínky pro udělení titulu Šampión ČMKU. Tím jsem dokončila tažení za veškerými českými dospělými tituly.

 

15.06.2015

 

20. ročník bodovací soutěže Nejlepší teriér KCHT za rok 2014

Vyhlášení soutěže nám přineslo ohromnou radost.

V kategorii krása jsem se ve fenách v pořadí podle plemen umístila na bezvadném prvním místě s 3160 body ze 20ti výstav.

Ještě větší úspěch mě čekal v soutěži všech teriérů - fen, kde jsem obsadila fantastické třetí místo, a to jenom se ztrátou 80ti bodů na vítězku.

 

13.06.2015

 

Klubová výstava KCHMPP v Mladé Boleslavi

Další perfektní vystoupení v párech. Na KCHMPP se nám prostě daří,  zatím jsme vždy byli na bedně. Třikrát jsme byli druzí a třikrát první, tentokrát dokonce z patnácti párů. Super.

 

08.05.2015

 

Krajská klubová výstava KCHT ve Staňkově

S Maxíkem jsme opět zabodovali a získali jsme druhé místo z osmi přítomných párů.

 

 

03.05.2015

 

3x mezinárodní výstava v Budapesti

Dokončila jsem Maďarského šampióna a navíc mám další CAC na Granda nebo Show šampiona.

 

 

19.04.2015

Mezinárodní a klubová výstava KfT v Chemnitzu (D)

Opět bezproblémové vystoupení, vyhrála jsem svoje třídy. Hlavní ale bylo dvojí vystoupení v párech s Maxem kdy jsme vybojovali první místo jak na klubové, tak hlavně na mezinárodní výstavě. Supeer!

 

10.01.2015

 

 

 

24.12.2014

 

 

 

06.12.2014

 

Krajská klubová výstava KCHT v Praze

Vánoční výstava mně přinesla opět klubového vítěze a další CC a s Maxíkem jsme získali první místo v soutěži párů. Sešlo se nás tentokrát pět, ale vyhráli jsme s přehledem.

 

 

01.11.2014

02.11.2014

 

Double CACIB Praha

Oba dny se mi podařilo získat V1, CAC, CAC ČMKU a CACIB. O BOB jsem vždy šla s Maxem, ale pes je pes .... :-). Ale přesto se mi podařilo dokončit Českého Grandšampiona a na Šampiona ČMKU mi chybí pouze jedno čekatelství.

Společně jsme potom v sobotu zazářili v párech, kde jsme ze 40 přihlášených párů postoupili do užšího výběru a z něj potom na páté místo. Další perfektní výsledek a super víkend s kamarády :-)

     

 

24.10.2014

 

Evropská výstava psů v Brně + národní výstava

Národní výstavy se naše holky zúčastnily obě, na Evropě byla jenom Bona. Bíba byla v pracovní třídě sama, ocenění výborná bez titulu, Bona obsadila třetí místo ze šesti přihlášených (třída šampionů).

Na Evropě šla Bona do třídy otevřených, kde získala opět výbornou třetí z osmi přihlášených fen.

     

 

17.10.2014

 

Německý šampion VDH

Dnes na nás ve schránce čekalo milé překvapení, a to uznání a diplom o přidělení Německého šampiona VDH. Panička je na mě právem pyšná, protože mnoho českých kerníků - a hlavně kerniček - tento titul nevlastní :)

 

 

11.10.2014

 

Krajská klubová výstava KCHT v Litoměřicích (CZ)

Ebony - Výborná 1, vítěz třídy, Klubový vítěz, CC + znovu pochvala za trim!!

 Bíba - Výborná 1 (čestná třída)

 

04.10.2014

 

Klubová výstava KCHMPP v Mladé Boleslavi (CZ)

Výborná 1, CAC, Klubový vítěz + velká pochvala za trim a předvedení!!!

Opět perfektní vystoupení v párech s Maxem, kdy stejně jako v červnu získali první místo.

 

 

14.09.2014

 

Klubová výstava KfT v Drážďanech (D)

13. 9. 2014 - Výborná 2, r. CAC KfT , r. VDH

14. 9. 2014 - Výborná 1,  CAC KfT, VDH

SPLNILA JSEM PODMÍNKY UDĚLENÍ TITULU NĚMECKÝ ŠAMPION

 

 

06.09.2014

 

Krajská klubová výstava KCHT na Džbáně - Praha

Výborná 1, vítěz třídy, krajský vítěz, CC

 

 

17.08.2014

 

Duodanube Bratislava 2014

16.08.2014 - V1, CAC, CACIB, BOS

17.08.2014 - V1, CAC, CACIB, BOS

SPLNILA JSEM PODMÍNKY UDĚLENÍ TITULU SLOVENSKÝ GRANDŠAMPION

POTVRDILA JSEM ZISK TITULU C.I.B.

 

 

13.07.2014

 

Trojvýstava Oberwart / Szombathely

Oberwart - V1, CACA, r. CACIB (za interšampionkou)

Szombathely - noční národní výstava - V1, CAC, BOB

Szombathely - mezinárodní výstava - V1, CAC, r. CACIB

SPLNILA JSEM PODMÍNKY UDĚLENÍ TITULU C.I.B.

 

 

08.06.2014

 

Úroda ze sobotní klubové a nedělní krajské výstavy KCHMPP. Max, Bona a Abygail dohromady získali 14 plaket a pohárů.

 

08.06.2014

Krajská výstava KCHMPP opět bezva vystoupení v párech

2. místo ze 6. přihlášených

 

07.06.2014

Klubová výstava KCHMPP, super výstava, super výsledek - BOB a opět super vystoupení v párech

1. místo ze 12. přihlášených

 

17.05.2014

 

V Hradci Králové jsme stejně jako vloni šíleně zmokli, ale stejně jako vloni jsme se v párech umístili na bedně.

Tentokrát třetí místo.

 

08.05.2014

 

Páry naše chlupáče prostě baví, a když jsou v nich úspěchy, tak tím více.

 

Pojizerská krajská výstava v Mladé Boleslavi - z devíti přihlášených párů perfektní druhé místo.

 

03.05.2014

 

Max a Bona opět nezklamali.

 

Na pražské mezinárodní

Prague Expo Dog

obsadili v soutěží párů nádherné třetí místo.

 

26.04.2014

Hop na balon - seminář balanční techniky

V pražském Pet centru jsme se zúčastnily semináře o cvičení na balonech, o strečinku a  masážích 

 

 

 

20.04.2014

 

Neoficiální závody v agility- Klánovice

S holkama jsme se vydaly na velikonoční závody v agility. Startovaly jsme v začátečnících a skvěle jsme zabodovaly.

Agility: Bona 1. místo, Abygail 3. místo

Jumping: Bona 2. místo, Abygail 3 místo

Součet: Bona 1 místo, Abygail 3 místo

Super den se super kamarády. Foto:  http://youtu.be/5KuaEp9a870

 

12.04.2014

 

 

Chemnitz (D)

Podařil se nám ohromný úspěch na Speciální klubové výstavě KfT. Nejprve jsme spolu s Maxem vybojovali první místo v párech a pak Maxík zvítězil v soutěži BIS.

 

 

28.03.2014

-

30.03.2014

 

Nitra (Slovensko)

 

Zisk Victory Junior Winner  2013.

Splněn Slovenský šampion

Zisk 2x CACIB a 2x BOS

 

 

01.03.2014

Na dnešní klubové výstavě KCHT v Českých Budějovicích Aby i Bona získaly své třetí CC a splnily podmínky pro udělení titulu Šampion KCHT.

 

22.02.2014

Účastí na únorových brněnských výstavách  Bona  splnila podmínky pro udělení Šampiona KCHMPP. Super!

 

19.01.2014

Dnes se Bona a Abygail zúčastnily neoficiálních agility závodů Hopy Tropy 2014 v Pet centru v Horních Počernicích.

Abygail obsadila 2. místo v agility hře a 5. místo v parkuru agility, což ji celkově vyneslo na 1. místo v součtu obou disciplín ze dvanácti týmů.

 

04.01.2014

 

Získáním prvního CAC v nové sezoně jsem splnila podmínky pro udělení titulu Český šampion, který mi byl zároveň na výstavě přiznán.

 

11.11.2013

Hodnocení výstav 2013 -  Abygail  a  Ebony

 

02.11.2013

Opět super výsledek páru Bona a Max na mezinárodní výstavě v Praze.

Tentokrát bylo přihlášeno 29 párů všech ras a kerníci obsadili perfektní čtvrté místo

 

 

 

19.10.2013

 

Abygail dnes na Slovensku složila Klubové farbiarske skúšky duričov organizované SKCHTaF.

 Původně se na ně připravovala Ebony, která se však den před zkouškami zranila, a proto za ni nastoupila Abygail. Uspěla v nich bez ohledu na to, že měla minimální možnost přípravy.

 

15.10.2013

Abygail byl dnes udělen titul Maďarský show šampion.

 

21.09.2013

Klubová výstava KCHMPP v Mladé Boleslavi 21.09.2013

 

Vystoupení Bony a Maxe v párech bylo opět úspěšné a zopakovali jsme umístění z klubové výstavy v červnu. Tentokrát bylo přihlášeno dohromady 13 párů, naši kerníci obsadili opět bezvadné druhé místo.

 

 

20.08.2013

 

Mezinárodní výstavy Bratislava - 17. a 18. 8. 2013

 

Super vystoupení Bony přineslo dva další slovenské CAC a r. CACIB za mezinárodní šampionkou, takže máme splněny čekatelství ze tří zemí. Teď nám chybí pouze poslední podmínka - rok a den :-).

V odpoledních soutěžích Max a Bona poprvé v historii českých kerníků zabodovali na mezinárodní výstavě a obsadili třetí místo v soutěži párů. Přihlášeno bylo dohromady dvacet párů ze všech skupin FCI.

 

.

 

 

14.07.2013

 

Mezinárodní výstavy Oberwart /Szombathely 2013

 

Perfektní předvedení Bony na obou výstavách jí přineslo druhého CACA do rakouského šampióna a první CAC do maďarského šampióna.

V Maďarsku se vystavovala i Abygail, která dokončila Maďarského šampiona.

 

22.06.2013

 

Klubová výstava KCHMPP v Mladé Boleslavi (22.06.2013)

 

I na klubové výstavě KCHMPP se Bona s Maxem představili v závěrečných soutěžích jako pár. Přihlášeno bylo dohromady 14 párů, naši kerníci obsadili bezvadné druhé místo.

 

22.06.2013

 

Boně byl přiznán titul Klubový junioršampion KCHMPP

 

11.05.2013

Krajská výstava psů v Hradci Králové

 

V Hradci Králové jsme uskutečnili premiéru, do které nás kamarádi tlačili už dlouhou dobu. Splnili jsme požadované podmínky ČMKU a Bona společně s Maxem poprvé vystoupila v soutěži párů. Byť to někteří nedokáží rozdýchat, dokonale se předvedli a z osmi párů obsadili vynikající první místo. 

 

10.05.2013

 

Top cairnterrier 2012

Bona se v klubovém hodnocení Top teriéra 2012 umístila na bezvadném čtvrtém místě, a to i přesto, že se jí vzhledem k věku započítávala pouze polovina sezony a že bodová tabulka podhodnocuje juniory.  Doufáme, že pro budoucí generace projde návrh p. Kvěchové na úpravu a doplnění bodování.

Jinak ohromná gratulace Maxovi, který při stejných "omezeních" naprosto potřel všechny ostatní kerníky a v celkovém hodnocení teriérů se umístil na fantastickém 4 místě.

Moje započítané výstavy:

  1.  

Národní

Mladá Boleslav

14.07.2012

ČR

V1, CAJC, BOJ

 
  1.  

Mezinárodní

Mladá Boleslav

25.08.2012

ČR

V1, CAJC

 
  1.  

Klubová KCHT

Rybníky

01.09.2012

ČR

V2

 
  1.  

Klubová KCHT

Mladá Boleslav

15.09.2012

ČR

V1, CAJC, KMV

 
  1.  

Klubová KCHMPP

Mladá Boleslav

23.09.2012

ČR

V1, CAJC, KMV

 
  1.  

Mezinárodní

České Budějovice

13.10.2012

ČR

V, CAJC, BOJ

 

 

 

 

 

 

 

 
  1.  

Mezinárodní

Bratislava

18.08.2012

SK

V1, CAJC

 
  1.  

Mezinárodní

Bratislava

19.08.2012

SK

V1, CAJC

 
  1.  

Klubová teriérů

Nitra

30.11.2012

SK

V1, CAJC, KMV

 
  1.  

Mezinárodní

Nitra

02.12.2012

SK

V1, CAJC

 

 

 

04.05.2013

Mezinárodní výstava psů v Praze

 

Příjemná statistika:

Ze 6 mezinárodních výstav:

1x CACIB, 4x r. CACIB,

Snad to tak bude pokračovat i nadále :-)

 

 

28.04.2013

Mezinárodní výstava psů v Drážďanech

Výborná 1, CAC VDH, r.CAC KfT, r. CACIB

 

Speciální výstava KfT v Drážďanech

Výborná 1, CAC VDH,

 

 

Super výsledky a super pobyt společně s Petrou a Maxem.

 

Tuhle fotku jsme 30.4. (apríl) dali na facebook s tím, že jsme na výstavě v Istambulu a pár lidí to vzalo vážně :-)

Omlouváme se jim a děkujeme za jejich  podporu při našem "vystavování" v dalekém Turecku :-)

 

 

06.04.2013

Mezinárodní výstava psů ve Wieselburgu 06.04.2013

 

Perfektní zahájení honby za rakouským šampionem - V1, CACA, CACIB, BOS (navíc se tedy povedlo získat první zářez na mezinárodního šampiona a hned v Rakousku a od německého rozhodčího)

 

10.03.2013

Zima se nám zdá už moc dlouhá, tak jsme si vyrazily trochu zatrénovat

Abygail

Bona

 

25.02.2013

MVP Nitra březen 2013

- hodnocení výstav je zde

 

 

 

Boně byl potvrzen titul

Slovenský junioršampion

 

03.02.2013

MVP Brno únor 2013 - hodnocení výstav je zde

Bona, Bíba, Tara, Atrey

(Cairn-Lady´s Extra for Fulfilled Wish, Abygail Fulfilled Wish,

Tarantula at Impuls, Atrey Fulfilled Wish)

 

12.01.2013

Šampion šampionů 2012

 

24.12.2012

 

02.12.2012

 

Ebony ve slovenské Nitře získala na klubové výstavě teriérů a mezinárodní výstavě další slovenské CAJCe a splnila podmínky udělení titulu Slovenský junioršampion.

 

21.10.2012

Happy Dog Weekend

Naše partička kerňáků a jejich příznivců využila nabídky majitelky výcvikové školy Dášenka, naší kamarádky Daši Fridrichové ze Slovenska, a užila si krásný víkend v Malých Karpatech - více zde

 

23.09.2012

Klubová výstava KCHMPP byla pro Ebony opět úspěšná, protože se jí podařilo zvítězit a získat další CAJC a KVM. Ziskem bodů za toto hodnocení se jí podařilo splnit podmínky udělení titulu Klubový junioršampion KCHMPP. 

 

15.09.2012

Ebony na klubové výstavě KCHT v Mladé Boleslavi porazila své tři soupeřky a od pana rozhodčího Pavola Semana dostala třetího českého CAJC a vítěze třídy mladých. Tím splnila podmínky pro udělení titulu Český junioršampion. Vzhledem k tomu, že bodovala na klubové výstavě KCHT splnila zároveň i podmínky pro udělení titulu Klubový junioršampion KCHT. 

 

01.09.2012

Klubová výstava KCHT v Rybníkách přinesla druhá místo pro Abygail ve vítězích a pro Ebony v juniorech. Po dlouhé době se tu objevila rozhodčí, kteří kernům rozumí, s jejíž rozhodováním se dá bez problémů ztotožnit a hlavně, která posuzovala v souladu se standardem - p. Mette Sorum z Dánska.

Andree a Richardovi opět děkujeme za perfektní výstavu!!!

 

 

18.08.2012

19.08.2012

25.08.2012

Krátká dovolená na Zlatých pískách v Bratislavě přinesla dvě mezinárodní výstavy, kde Ebony získala 2x CAJC na slovenského junioršampiona a Abygail 2x CAC na slovenského grandšampiona.

O týden později v Mladé Boleslavi Ebony opět bodovala a získala svého druhého českého CAJC

 

 

16.06.2012

Národní výstava psů v Mladé Boleslavi, moje první vystoupení ve třídě mladých.

Zadařilo se, panu rozhodčímu jsem se líbila a získala jsem svého prvního CAJCe a zároveň i svého prvního BOJe.

 

16.06.2012

Na klubové výstavě KCHMPP v Mladé Boleslavi se Ebony opět velmi dařilo. Po VN 1 v dorostu postoupila do závěrečných soutěží, kde se ji pan rozhodčí Miroslav Zidar ze Slovinska zařadil na druhé místo v BIS dorost.

 

 

12.05.2012

Na krajské výstavě v Plzni se nám společně s Petřinými kluky Gasem a Maxem dařilo a pořádně jsme zabodovali. Max VN1, Abygail V1, VT, KV, Gas V1, VT, KV a v odpoledních soutěžích vybojoval první místo ve skupině FCI III. Ebony VN1 a v odpoledních soutěžích získala třetí místo BIS dorost.

 

 

10.03.2012

Dnes jsme se zúčastnily našich druhých neoficiálních závodů v agility "O velkou pandu" v Praze. Skončily jsme na 13.tém místě z patnácti soutěžních týmů. S Abygail jsme si užily krásné dopoledne v úplně jiném prostředí, než jsme zvyklé z výstav.  Máme nové kamarády a zkušenosti a zjistily jsme, že máme co trénovat :-)

 

 

04.03.2012

Video z budějovické výstavy je na

 http://www.youtube.com/watch?v=bjoELLEO_qU&context=C353ead4ADOEgsToPDskLpPM1xdZ3IY0fvHvd-37aM

 

03.03.2012

Ebony společně s Abygail vyrazily na oblastní výstavu psů do Českých Budějovic. Jejich výlet opravdu stál za to.

Abygail získala ve třídě vítězů výbornou 1, vítězku třídy a titul oblastního vítěze.

Ebony na své první výstavě byla ve třídě štěňat, kde obdržela velmi nadějnou a v závěrečných soutěžích obsadila druhé místo v soutěži BIS štěně.

 

17.02.2012

Dnes bylo z FCI Abygail potvrzeno udělení titulu INTERŠAMPION.

 

14.01.2012

 

Neoficiální závody v agility ve stylu beach party

Sobotu jsme strávili na neoficiálních závodech v  agility v pražském Pet centru. Sem totiž od Vánoc chodíme na tréninky s Abygail, zatímco Ebony tady pro změnu navštěvuje psí školičku.

Bíba ve své třídě začátečníků měla 13 soupeřů. V prvním běhu byla desátá a ve druhém všechny porazila a umístila se na prvním místě. Jestli chcete vidět, jak nám to šlo, klikněte na odkaz

http://www.youtube.com/watch?v=94KXocV2YuE&feature=youtu.be

 

27.12.2011

 

 

 

 

 

 

 

 

Předsilvestrovské kerní rojení

GAS    *    MAX    *    ABYGAIL    *    EBONY    *    GETKA

 

16.12.2011

 

 

 

 

Dobrý den, jsem nový přírůstek do chovatelské stanice Fulfilled Wish a říkají mi 

E B O N Y

~~~~~~~~~~~

Cairn-Lady´s Extra

for Fulfilled Wish

~~~~~~~~~~~

Hi, I am a new member

 of Kennel Fulfilled Wish and my name is

E B O N Y

 

 

05.11.2011

Sympatická výstava v Praze, neskutečný počet 27 kerníků, ve fenkách - šampionkách celých pět holek. Obsadila jsem třetí místo.

Potom super procházka s Danem a jeho páníčky v dolnopočernickém parku.

 

 

27.09.2011

Dnes se Fencynka podrobila nutnému lékařskému vyšetření, při kterém musela být použita narkóza. Bohužel po vyšetření se ji již nepodařilo probudit.

Děkujeme Ti moc za všechno, co si pro nás udělala. Nikdy na Tebe nezapomeneme.

Chybíš nám ...

 

 

18.06.2011

Na krajské výstavě v Hradci Králové se Aby, poté co porazila Fency a získala Krajského vítěze, podařilo umístit i v závěrečných soutěžích. Získala třetí místo v FCI III.

 

 

14.05.2011

Ziskem sedmého čekatelství CACIB Abygail na mezinárodní výstavě v Praze splnila poslední podmínku (rok a den) pro udělení titulu Mezinárodní šampion krásy - C.I.B.

 

 

10.05.2011

TOP TERIER KCHT 2010

Abygail získala největší počet bodů v soutěži o Nejlepšího teriéra KCHT (plemeno Cairn Terrier) v kategorii krása a obsadila první misto mezi fenami. Těsně porazila své soupeřky Astru a Aphru Honey Eli.

V rámci plemene se celkově se umístila na druhém místě za pejskem Trumpington´s Yester, který ji porazil  o pouhých 60 bodů.

 

 

07.05.2011

Dnes Abygail na klubové výstavě KCHMPP zabodovala a porazila všechny přítomné kerny. Získala výbornou 1, CAC, Klubového vítěze a BOB.

 

 

03.04.2011

Reportáž z Cruftu je zde

 

12.03.2011

Abygail se na základě získání dvou kvalifikací (Praha a Bratislava) zúčastnila anglického Cruftu 2011. Vystoupila ve třídě Open Bitch, kam bylo přihlášeno 14 fen. Mezi pět oceněných se bohužel nedostala.

 

 

06.02.2011

Abygail na MVP Brno splnila podmínky pro získání titulu Český Grandšampion a dne 15.02.2011 jí byl udělen.

 

01.10.2010

Ch. Abygail Fulfilled Wish na Evropské výstavě v Celje ve Slovinsku ve třídě šampionů dostala hodnocení výborná.

 

18.09.2010

Dnešním dnem mi byl přiznán titul Klubový šampion KCHMPP. 100 potřebných bodů se mi podařilo získat během deseti měsíců při účasti na jedenácti českých výstavách.

 

 

11.09.2010

Vítězstvím ve třídě šampionů na klubové výstavě KCHT na Abygail zahájila získávání titulu Český Grandšampion a zároveň i Klubový šampion KCHT.

 

22.08.2010

Na západ od naší vlasti jsme zatím byly jenom jednou. Protože ale chceme s Abygail zkusit všechno, tak jsme riskly dvojvýstavu v Lipsku. Na základě výsledků je asi jasné, že to určitě nebylo naposledy :-)

Národní výstava - V1, CAC (Anw. Dt. Ch. VDH)

Mezinárodní výstava - V1, CAC (Anw. Dt. Ch. VDH)

 

 

15.08.2010

Krajská výstava v Brně - Líšni pro Abygail znamenala zisk výborné, vítěze třídy, krajského vítěze a v závěrečných soutěžích obsadila 3. místo v soutěži FCI III.

 

 

08.08.2010

Navštívili jsme výstavy v Legnickiem Poli v Polsku

7.8. - národní výstava loveckých psů - V1,CWC,BOB

8.8. - národní výstava - V1,CWC,BOB

 

05.08.2010

Přidána reportáž z letní dovolené v Krušných horách

 

11.07.2010

Přidána reportáž ze Světové výstavy v Dánsku

 

04.06.2010

Na národní výstavě psů v Senci (SK) vybojovala Abygail svého čtvrtého slovenského CAC a splnila proto podmínky pro udělení titulu Slovenský šampion. Téhož dne jí byl titul udělen.

 

24.05.2010

Klubová výstava teriérů v Komárom (Maďarsko) -  Abygail získala V1, CAC a Klubového vítěze

 

 

23.05.2010

Mezinárodní výstava psů v Komárom  (Maďarsko) -  Abygail získala V1, CAC a svého pátého CACIB, navíc ze třetí země. Chybí ji tedy splnit jediná podmínka pro získání titulu Interšampion. Tou je zisk dalšího CACIB rok a den po zisku prvního, tzn. po 6. 12. 2010. Teď nám tedy nezbývá nic jiného než trpělivě čekat L

 

 

15.05.2010

Mezinárodní výstava psů v Bratislavě - kvalifikace na Cruft 2011. Abygail získala V1, CAC a svého čtvrtého CACIB. Tím pádem dostala i druhou kvalifikaci na Cruft.

 

 

03.05.2010

Abygail se v 15. ročníku bodovací soutěže o nejlepšího teriéra KCHT za rok 2009 umístila mezi fenami (kernteriér) na druhém místě. První byla Kamei Sparkling Heart´s a na třetí místě Fella Bohemia Enjoy.

 

 

01.05.2010

Mezinárodní výstava psů v Praze - Abygail získala V1, CAC a svého třetího CACIB. Zároveň svým umístěním získala kvalifikaci na prestižní výstavu Cruft 2011

 

 

24.04.2010

Mezinárodní výstava psů v Českých Budějovicích - Abygail získala V1, CAC a svého druhého CACIB

 

 

24.04.2010

Reportáž z klubové výstavy KCHMPP - tady

 

 

17.04.2010

Abygail splnila podmínky pro udělení titulu ČESKÝ ŠAMPION a ten jí byl 20.04.2010 udělen.

Na klubové výstavě KCHMPP získala svého čtvrtého CAC a navíc klubového vítěze a BOB

 

 

27.03.2010

Dnes byl Fency potvrzen titul INTERŠAMPION

 

 

08.01.2010

Abygail v Olomouci na národní výstavě získala výbornou, CAC a národního vítěze.

Reportáž naleznete tady

 

06.12.2009

5.12.2009 na mezinárodní výstavě psů v Nitře (SK) Abygail získala prvního slovenského CAC a zahájila pouť za slovenským šampionem. Zároveň od pana rozhodčího Kubaly dostala CACIB a BOB.

6.12.2009 na mezinárodní výstavě psů v Nitře (SK) byla Abygail opět hodnocena výbornou 1 s titulem CAC.

 

 

28.11.2009

V čísle 12 časopisu Pes přítel člověka je otištěna v sekci světová výstava fotografie naší Abygail

 

 

16.11.2009

Dnešního dne byl Fency potvrzen titul Maďarský šampion.

 

 

06.11.2009

Doplněna reportáž výstavy ve Wroclawi (PL) zde

 

 

24.10.2009

Abygail na výstavě v Českých Budějovicích získala svůj první CAC v mezitřídě - bylo jí 15 měsíců a jeden den

 

 

18.10.2009

Zprovozňujeme novou grafiku stránek (zatím bez galerie). Vzhledem k času není možné vést dvojí web, a proto ne vše funguje k naší spokojenosti a ne vše je doplněno. Budeme se ale snažit chyby odstranit a stránky doplnit co nejrychleji. Může nám pomoci, pokud nás na nedostatky upozorníte. Díky!

 

 

18.10.2009

Reportáž z dvoudenní výstavy v Komárom (H) zde

 

 

09.10.2009

Abygail Fulfilled Wish na Světové výstavě psů v Bratislavě získala  ve třídě mladých fen 4. místo!

Je tedy čtvrtá nejkrásnější mladá fena na světě!!!!!!

 

12.09.2009

Abygail na klubové výstavě KCHT získala svého dalšího CAJC a tím splnila podmínky pro udělení titulu JUNIOR ŠAMPION KCHT

 

10.08.2009

Reportáž z dovolené v Luhačovicích zde

 

31.07.2009

Reportáž z dovolené u moře je zde

 

25.07.2009

Abygail se zúčastnila tří nočních výstav ve Splitu, kde získala 3x chorvatského CAJC  a splnila tím podmínky pro udělení titulu CHORVATSKÝ JUNIORŠAMPION. Navíc se jí podařilo získat 2x titul Junior BOB (jednou na národní a jednou na mezinárodní výstavě)

 

 

18.07.2009

Fency na dnešní mezinárodní výstavě v rakouském Oberwartu získala poslední potřebný CACA a splnila podmínky na udělení titulu RAKOUSKÝ ŠAMPION.

Navíc získala i další CACIB.

 

 

21.06.2009

Fency na dnešní speciální výstavě KCHT v Lanškrouně získala svůj poslední CC potřebný pro získání titulu KLUBOVÝ ŠAMPION KCHT.

Dne 8.8.2009 jí byl titul udělen.

 

 

20.06.2009

Abygail na klubové výstavě KCHMPP vybojovala V1 a CAJC a uzavřela tím 40ti bodovou hranici potřebnou pro získání titulu JUNIORŠAMPION KCHMPP

 

 

06.06.2009

Fency na mezinárodní výstavě ve slovenské Nitře dostala posledního potřebného r. CAC a splnila podmínky pro udělení titulu SLOVENSKÝ ŠAMPION

Dne 25.7.2009 jí byl titul udělen.

 

28.05.2009

Reportáž z Varaždinu je zde

 

 

23.05.2009

Fency na mezinárodní výstavě v chorvatském Varaždinu obdržela r. CACIB za interšampionkou Fellou Bohemia Enjoy a tím splnila podmínky pro získání titulu INTERŠAMPION

 

 

23.05.2009

V den svých narozenin (10 měsíců) Abygail na mezinárodní výstavě v Litoměřicích získala svého třetího CAJC a tím splnila podmínky pro získání titulu ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION.

Tento titul získala během jednoho měsíce při účasti na čtyřech výstavách (3x mezinárodní a 1x klubové KCHMPP).

 

 

16.05.2009

Fency na mezinárodní výstavě v Budapešti získala dalšího CACIB. Reportáž z výstav je zde

 

09.05.2009

Fency na mezinárodní výstavě v Bratislavě získala nominaci na CRUFT 2010

 

 

08.05.2009

Abygail na klubové výstavě KCHMPP získala svůj druhý český CAJC, Nejlepšího mladého a Junior BOB

 

 

04.05.2009

Reportáž k MVP Praha a NVP Bánská Bystrica je zde

 

09.01.2009

Zahajujeme výstavní sezonu 2009 národní výstavou v Olomouci. Výsledky této a všech dalších naleznete v sekci výstav u jednotlivých fen. Fency je zde, Abygail tady

 

07.12.2008

Náš web už vidělo přes 10.000 návštěvníků. Děkujeme!

Zároveň jsme inovovali naše stránky.

 

08.08.2008

Byla přidána reportáž o porodu a fotografie štěňátek

 

23.07.2008

Dnes se mi narodila miminka.

 

21.06.2008

Byl mi přiznán titul Klubového šampiona KCHMPP.

 

17.06.2008

Dnes jsem byla u paní doktorky Klárky a ta zjistila, že ze mě bude maminka. Tatínek je Izmail Sparkling Heart´s. Štěňátka by se měla narodit na přelomu července a srpna.

 

 

20.05.2008

Dnes mi byl přiznán titul Českého Grandšampiona

 

26.04.2008

Na Pojizerské krajské výstavě psů se mi podařilo kromě ohodnocení výborný, získat také vítěze třídy, krajského vítěze, vítěze Mladé Boleslavi a v závěrečných soutěžích i třetí místo ve skupině III. FCI

http://www.interdogbohemia.com/html/pojizerskavystava2008/10.html

 

19.04.2008

Na mezinárodní výstavě psů v Českých Budějovicích dne 19.4.2008 se mi podařilo získal ocenění V1, CAC, r.CACIB.

Tímto jsem splnila podmínky pro udělení titulu GRAND ŠAMPION a zároveň jsem splnila podmínky pro udělení titulu ŠAMPION KCHMPP.

 

 

24.03.2008

Předělali jsme fotogalerii. Postupně budeme doplňovat texty k jednotlivým obrázkům

 

 

29.09.2007

Na speciální a krajské výstavě KCHMPP v Mladé Boleslavi dne 29.9.2007 jsem opět zabodovala a získala jsem výbornou, vítězku třídy otevřené, krajskou vítězku a posléze i první místo v soutěži o "Nejkrásnější dospělou fenu výstavy".

 

 

01.09.2007

Dnešního dne jsem splnila podmínky pro získání titulu Český šampion.

 

 

29.08.2007

Dnešního dne jsem na svém webu přivítala 5.000 návštěvníka.

 

 

07.07.2007

Zprovozněna nová verze internetových stránek

 

5.07.2007

Dnes se Fency podařil málo uvěřitelný kousek.

Na krajské výstavě v Černošicích získala výbornou, vítězku třídy, krajskou vítězku (zde porazila naši milou sestřičku Kenie), potom titul nejkrásnější fena a nakonec i titul Vítěze krajské výstavy. Zároveň získala putovní pohár Milady Mašatové.

Porazila tudíž 350 pejsků všech možných kategorií.

Pěkná fotogalerie z výstavy je na stránkách http://www.cernosice.org/foto/2007/psi_vystava_2007/slides/cernosice_psi_vystava_2007_36.html

 

 

23.03.2007

Dnes nám byl přidělen mezinárodně chráněný název chovatelské  stanice. Naše štěňátka budou mít příjmení

 FULFILLED WISH   (SPLNĚNÉ PŘÁNÍ)

 

 

24.02.2007

Zprovozněn web neoficiálního klubu cairn terriérů v České republice na www.cairnterriers.wz.cz

 

 

16.01.2007

Dnes jsem byla uchovněna.

 

 

30.09.2006

Dnes jsme splnili podmínky ke získání "Klubového junior šampiona KCHMPP" a "Českého junior šampiona"

 

 

23.06.2006

Zprovozněn tento web

 

     
     

le

Domů

Tento server byl naposledy aktualizován dne 19. 03. 2017